Kuukiik

Kristina tuli nagu ilmutus teiselt planeedilt oma entusiasmi, naiselikkuse ja säraga, kaasas imelise hoole ja armstusega valminud raamat “Kuukiik”. Mõtlesin isegi esialgu, et mida on veel tänapäeval menstruatsioonist rääkida, kuid tuleb välja, et palju. Raamatu esitlus-vestlusõhtu oli kui teraapiline naistering, kus sai jagatud palju uut infot ja teiste kogemusi. Sain sealt kaasa inspiratsiooni ühendumaks ürgse naiselikkusega ja ei pea enam menstruatsiooni nuhtluseks, vaid väeallikaks!

Dr Kairi Rohtla

holistiline perearst

„Kuukiik“ on raamat, kingitus, mille võiks saada endale sünnipäevaks iga viieaastane tüdrukuke. Algul vaatab neid imeilusaid pilte, ema loeb ette, siis hakkab ise vaikselt sisu veerima, kasvab raamatuga üles ja kui on aeg kuupuhastusega hüvasti jätta viiekümneselt, siis on hea see raamat kätte võtta ja möödunud perioodile tagasi vaadata. Ehk et „Kuukiik“ on teejuht, saatja, sõber, lohutaja naise küpsemise tee.

Kristina Paškevicius

tants, naiste väeringid, seksuaalnõustaja

"Kuukiik" on kingitus igale naisele, olenemata vanusest! Lugesin seda raamatut, olles ise 40+ vanuses ning sain nii palju uut ja ilusat informatsiooni! Soovin väga, et emad, vanaemad ning tädid julgustavad noori tüdrukuid ja naisi seda raamatut lugema, et kõik saaksid hakata oma kuutsükli ilu ja jõudu väärtustama. Kaunis oleks näha seda muutust, mis siis hakkab naiste eludes toimuma, kui nad elavadki oma kuutsüklis! Mul on nii hea meel, et on loodud selline ilus kirjandus, mis tõstab naisi!

Mari Ojasaar-Parve

ema, lastekirjanik

Aitäh tõeliselt vägeva raamatu eest, mis on justkui ülemlaul naisele! Sa kirjutad ümber ajalugu nii palju tõesemaks ja aitad lugejal näha nähtamatut nii intuitsiooni avastamise kui holistilise inimkäsitluse maagias. Väga inspireeriv raamat oma julguses ja sügavustes.

Kersti Türk

vaimse tervise nõustaja

Käisin Tallinnas Kristina raamatuesitlusel, ja see energia ning teadmised, mida teda kuulates sain, panid mu soorolle hoopis uues valguses vaatama. Tema esinemised peaks koolinoortele kohustuslik kuulamine olema, sest teemad, mida ta lahti mõtestada aitab, on sotsiaalselt ja bioloogiliselt palju laiemad, kui ainult menstruaalteadlikkus.

Sass Henno

koolitaja, kirjanik

Kõik võiksid “Kuukiike” lugeda! Ma siiralt loodan, et iga naine kohtab “Kuukiike” kas või korra, et ammutada seda, mida minagi sealt sain. Loodan, et “Kuukiik” jõuab koolide raamatukogudesse, et noored saaksid sellega (ja seeläbi endaga)tutvuda. Loodan ka, et lugejal on siiras uudishimu ja avatud süda, et lasta neil väestavatel sõnadel oma silmaringi laiendada. Olen tänulik, et see pärl on mu kodus ning et mu tütred saavad oma naiseliku jõuga tutvuda varem kui mina seda sain.

Helen Marts-Kesaväli

naine, 2 tütre ema

Kristinat on lihtsalt nii imeline kuulata, ta haarab su kohe kaasa ja annab palju uusi teadmisi. Ta on ise teemast nii huvitatud ja teadlik, et nakatab ka teisi enda ümber. Mina õpetajana sain väga kasulikku infot ja loodan, et õpilased, kui mitte kohe, siis tulevikus, hindavad neid teadmisi, mis nad Kristina loengult said. Igal juhul on menstruatsioon oluline teema ja sellest peab rääkima!

Sigrid Lõugas

TERA inimeseõpetause õpetaja

See loeng oli vinge! Õppisin 14-aastase tüdrukuna 90 minutit jooksul oma keha kohta rohkem, kui ma kogu kooliajal olen õppinud. Ma ei teadnud 99% infost, mida ta jagas. Kristina on hästi inspireeriv esineja, kes paneb kuulama ja kaasa mõtlema! Aitäh, et meie kooli tulid!

Kadi

õpilane Harjumaalt
Shopping Cart
Scroll to Top