Kuukiik

Minu nimi on Kristina Ude. Olen naine, keda paelub ühendatud ja loodusega kooskõlas olev maailm! Mind inspireerivad müüdid ja elu, teadus ja kirjandus, keha ja vaim! Pean end jutuvestjaks, menstruaalteemade mõtestajaks, inspiratsiooni-seemnete jagajaks! “Kuukiik” kasvas välja minu enda menstruaalteekonnast ning endise kooliõpetajana on mu loomulik olek teamiste jagamine. Minu taust on koolisüsteemis – 15 aastat vaimustunud tööd eesti keele ja kirjanduse õpetajana.

Sinna lisaks humanitaarsuunajuhi töö, arendusjuhi kogemused, õpetajakoolituse tudengite juhendamine jne. Huvitava mõõtme mu kogemusele annab see, et olen õpetanud eelkoolist magistriastmeni välja ning viimased 9 aastat töötasin rahvusvahelises Brüsseli II Euroopa Koolis.

Soovin südamest, et maailmas oleks rohkem tütarlapsi ja naisi, kes tunneksid ja mõistaksid oma sisemist väeallikat!

Triin Lees on raamatu pildikeele autor! Hariduselt on ta kirjandusuurija, keda võlub sõnamaailmades rändamine ning tema päevad on tikitud maalimise, kirjutamise, käsitöö ja kollaažikunstiga. Ta on avaldanud raamatuarvustusi nii ajalehes Sirp kui ka ajakirjas Eesti Loodus. Triinu kogemuste pärlikees on ka mitmeid kunstinäituseid. Triin on 11 aastat järjest esinenud omapäraste ettekannetega Tartu O. Lutsu nimelise Linnaraamatukogu algupärase lastekirjanduse päevadel. Vabadel hetkedel kogub ta jõudu ja väge metsade vahel.

Shopping Cart
Scroll to Top